تجارت در حال تجربه جهانی تغییر است. رقابت می تواند تقریباً از هرجای کره زمین باشد. مدرک لیسانس از دانشگاه تجارت JAHAN می تواند به شما کمک کند تا از استعداد خود نهایت استفاده را ببرید. لیسانس علوم در مدیریت بازرگانی برای ارائه توازن مناسب نظریه و عمل برای کمک به آماده سازی شما برای محیط های تجاری رقابتی طراحی شده است.

چه چیزی در داخل است؟

نتایج شغلی
نکات برجسته برنامه درسی
بررسی اجمالی دانشگاه جهان

چالش های کسب و کار امروز را حل کنید یک درجه کسب و کار را دنبال کنید

مشاغل مدیریتی در بسیاری از صنایع وجود دارد و فرصت های متنوعی را برای متقاضیان کار با دانش ، مهارت و اعتبار صحیح ارائه می دهد. اگر به دنبال پیشرفت شغلی خود در مدیریت هستید ، کسب مدرک تجاری از دانشگاه جهان می تواند به شما کمک کند تا دانش و مهارت لازم را برای دستیابی به این فرصت ها کسب کنید.

درجه کسب و کار خود را سفارشی کنید تا به اهداف شغلی خود کمک کنید.

فارغ التحصیلان دارای مدرک بازرگانی ممکن است طیف گسترده ای از محیط ها را برای استفاده از مهارت خود تجربه کنند ، از جمله تنظیمات دفتر و تولید ، سازمان های خدماتی و سازمان های دولتی. ساختار حوزه تمرکز شغلی در دوره لیسانس ما به دانشجویان اجازه می دهد تا انتخاب های آزاد را در یک زمینه شغلی خاص متمرکز کنند. حوزه تمرکز شغلی همانند زمینه های تأکید سنتی است اما این فرصت را فراهم می کند تا یک مجموعه مهارت متناسب با یک حرفه خاص ایجاد کنید. این یک برنامه چهار ساله است که شامل هشت ترم است. حداکثر مدت زمان برای اتمام این درجه دوازده ترم است. این مدرک با اتمام حداقل 132 ساعت اعتبار ، از جمله شش اعتبار برای پروژه ، با CGPA حداقل 2.0 / 4.0 اعطا می شود. در واقع برای اجرای برنامه BBA ، ما مجبور شدیم نوع دیگری از جستجو را در داخل موسسه انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم كه دانشگاه جهان توانایی انجام این برنامه را برای

ساختمان و زیرساخت ها:

JAHAN دارای یک فضای کاملاً گسترده با اتاقهای کلاس خوش ساخت است که به تشخیص خود مجهز به LCD ، آزمایشگاههای تخصصی ، تخته سفید ، تریبون ، صندلی ، میز و سایر تجهیزات اداری و عملیاتی مورد نیاز است.

منابع انسانی:

مدرسانی کاملاً آموزش دیده ، واجد شرایط و با انگیزه با مدرک PhD ، MPhil و Master هر دو ملی و بین المللی که خود رمز موفقیت ما هستند. کادر علمی و اداری ما نیز کاملاً با انگیزه و آماده ارائه خدمات به دانشجویان بالقوه هستند.

مواد آموزشی:

تمام مطالب یادگیری و یادگیری حمایتی در JAHAN برای اجرای برنامه BBA موجود است. بخشهای کتابخانه ، ضبط و امتحان ما که به طور کامل برای اطمینان از موفقیت ما و موفقیت دانشجویان ما در بازار در سطح ملی و بین المللی عمل می کنند.

شایستگی:

دانش آموزان در صورتی که تحصیلات کلاس 12th خود را گذرانده باشند و همچنین در آزمون ورودی kankor قبول شده باشند ، مجاز به پذیرش هستند.

برنامه تدریس:

دانشکده های تدریس ما: دانشکده های دانشگاه ترکیبی از دانشگاهیان جذب شده بین المللی و ملی با تجربه تحقیق گسترده در زمینه آموزش هستند. آنها سالها دانش به دست آمده از تحقیق در زمینه مربوطه خود را به کلاس می آورند و فضای تحریک کننده علمی را برای دانش آموزان فراهم می کنند. دانشکده ها به زبان های ملی و بین المللی تدریس می شوند. اساتید ما متخصصان مجرب و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر بین المللی هستند.

رشته های تخصصی:

دو رشته تخصص وجود دارد که در ترم های 7 و 8 در گروه BBA به دانشجویان ارائه می شود. آنها از منابع انسانی / مدیر و امور مالی تشکیل شده اند. جزئیات دوره برنامه BBA از 39 دوره اصلی و 4 دوره انتخابی با 144 ساعت اعتبار ساخته شده است. دوره های اصلی و انتخابی برنامه BBA شامل موضوعات مرتبط با علوم کامپیوتر ، مهندسی ، علوم انسانی و ریاضیات است. جزئیات موضوعات در زیر در فرم ویز ترم ذکر شده است: